Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Sławomirze Kamiński. Jest taka biblijna przypowieść. O winie, rzucaniu kamieniu przez tego kto jest bez winy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo a to ten obrońca Brzezińskiego, swój swojego kryje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to wyszła Becia z worka! Wybrańcy narodu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mojej rodzinie bez żadnych układów znajomości, w drugiej połowie lat 80, Pan Jacyna bezinteresownie i naprawdę z sercem pomagał. To sa fakty. Dziękuję Panie Andrzeju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brać przykład z Bolka i iść w zaparte. Ta ścieżka postępowania to standard ustanowiony przez mędrca Europy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wyłazi szydło z worka... czekamy na teczkę abla...
kim jest abel?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczogród to dziwny kraj. Tutaj piętnuje się osoby, którym bezpieka zakładała spreparowane teczki a osoby, które pracowały w Służbie bezpieczeństwa i przyczyniały się do prześladowań polaków teraz są na wysokich stanowiskach państwowych a rządzący próbują ich wybielać. W dzisiejszych czasach prześladowany w latach komunizmu jest ponownie osądzany przez swoich oprawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE TYLKO I INNYCH SPRZEDAWCZYKÓW BRAŁ OSTATNIO POD SWOJE SKRZYDŁA BO BY ICH JUŻ DAWNO WYWALILI Z ZAKŁADÓW SZCZEGOLNIE JEDNEGO CZARNEGO '' PTAKA''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz po ponownym przyjęciu na wielkiego specjalistę w Zakładach uczonego Sławomira S, droga kariery szeroko otwarta, Gratuluje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarówno Jacyna jak i Wręga to ludzie popierający dobrą zmianę (Pis) Ale dwuch liderów być nie może-więc udupić jednego-zostanie tylko Wręga.Będą nowe pomniki Lecha w Puławach,modlitwa przez radiowezeł zakładowy Podwyżki to dostaniemi ale towarów zakupowych a nie zarobków.A to już tyle czasu po stanie wojennym--czas zaiąć się czasem obecnym (Unią dwuch prętkości ,Tuskiem,demokracją), a nie historią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uśmieszek mu z gędy zniknie. Jak on mógł przez tyle lat być przewodniczacyms solidARNOŚCI I PATRZEĆ Z OCZY LUDZIOM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że powinien zrezygnować z przewodniczącego SOLIDARNOŚCI. Ale nie chciałbym być w jego skórze. Ja bym się wyprowadził z PUŁAW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZOK, szok jMYŚLAŁ ŻE TO NIE WYJDZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co cos wiesz? To leć zeznaj na psy albo pod nazwiskiem publicznie ujawnij swą wiedze a nie szczujesz i kopiesz leżącego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwnym trafem wszystko wyszło na jaw, gdy"kolega" zza ściany dostał się do rady programowej tv Lublin oraz trwają rozmowy o nowym taryfikatorze i znaczących podwyżkach płac dla przewodniczących związków zawodowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarówno Jacyna jak i Wręga to ludzie popierający dobrą zmianę (Pis) Ale dwuch liderów być nie może-więc udupić jednego-zostanie tylko Wręga.Będą nowe pomniki Lecha w Puławach,modlitwa przez radiowezeł zakładowy Podwyżki to dostaniemi ale towarów zakupowych a nie zarobków.A to już tyle czasu po stanie wojennym--czas zaiąć się czasem obecnym (Unią dwuch prętkości ,Tuskiem,demokracją), a nie historią ..,,dwuch..prętkości" co Ty podstawówke zaocznie robiłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TW moze być   ALE   najgorszym ZDRAJCĄ    jest to że byłaby siedziba AZOTY   BYŁĄ W TARNOWIE i to największe Świnstwo  lub nie przeszkadzał tak jeżeli to prawda to na zbity pysk powinień polecieć bo najwieszy zakład a siedziba Azotów prezesa    w   TARNOWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ala, Ola pewnie gdzieś w REGIONIE, Bolek w Gdańsku a As - jeszcze w rękawie???!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody--- ja mam 70 lat W stanie wojennym byłem na strajku na Amoniaku 1 (sterownia) A że nie jestem wykształcony? fakt  Ja za....dalałem od 18 lat życia żebyś ty teraz mógł rozliczał nasze pokolenie i non stop żądał podwyżek.Zastanów się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z jego kolegą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...